Uczniowie klas 6, 7 i 8 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Wrocławia i Pragi.
Był to czas intensywnego zwiedzania, świetnej zabawy oraz wspólnego odkrywania pięknych miejsc i historii.
W Pradze razem z przewodnikiem podziwialiśmy m.in. Hradczany, Most Karola, Rynek Staromiejski z zegarem Orloj, plac Wacława oraz malowniczą Małą Stranę.
Spacerowaliśmy klimatycznymi uliczkami i poznawaliśmy niezwykłą historię czeskiej stolicy.
We Wrocławiu odwiedziliśmy Rynek Starego Miasta, Plac Solny, Uniwersytet Wrocławski oraz Hydropolis, nowoczesne centrum nauki poświęcone wodzie, które zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie.
Nie zabrakło integracji, wspólnych rozmów, zdjęć i mnóstwa uśmiechu.

To były trzy dni pełne pozytywnej energii i pięknych chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci.

        

Loading

Przejdź do treści