Za nami dwa dni siatkarskich zmagań 🏐🏐🏐
W dniach 3-4 stycznia nasza szkoła była gospodarzem gminnych rozgrywek w piłce siatkowej młodzieży z rocznika 2009-2010.
Wśród dziewcząt wyniki plasują się następująco:
🥇 PSP Zakrzew
🥈 PSP Cerekiew
🥉 PSP Dąbrówka Podłężna
🎖 PSP Bielicha
Naszą szkołę reprezentowały: Julia Nowak, Amelia Długa, Wiktoria Kołodziejczyk, Patrycja Kaszuba, Anna Witkowska, Karmen Rzepczyńska, Weronika Jałowska, Agata Przybysz, Gabriela Pajączkowska, Gabriela Wojtaszewska.
W czwartek swoje siły zmierzyli chłopcy.
🥇 PSP Zakrzew
🥈 PSP Cerekiew
🥉 PSP Bielicha
🏅 PSP Dąbrówka Podłężna
🎖 PSP Wola Taczowska
Naszą szkołę reprezentowali: Jan Kuśnierski, Filip Arak, Alan Gospodarczyk, Nikodem Burchart, Błażej Zakrzewski, Szymon Jałowski, Mikołaj Klasa, Norbert Skorża, Jan Sawczuk, Arkadiusz Perkuszewski, Piotr Włodarczyk, Bartłomiej Białkowski, Antoni Kilijanek.

Loading

Skip to content