Uczniowie klasy 2, 3a i 3b spędzili wspaniały dzień pełen atrakcji w Kazimierzu Dolnym.
Swoją przyrodę rozpoczęli od rejsu statkiem po Wiśle. Następnie wspięli się na Górę Trzech Krzyży oraz zamkową basztę, skąd podziwiali przepiękną panoramę okolicy.
Uczniowie odwiedzili Muzeum Przyrodnicze, a na koniec wyruszyli meleksami na magiczny spacer klimatycznym wąwozem.
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

Loading

Przejdź do treści